Başarılarımız

Başarılarımız

AD SOYAD ÜNİVERSİTE BÖLÜM
MERVE DURU MARMARA ÜNİ. İNG. TIP
HAKAN DEMİR MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. TIP
ŞULE OKTAY DUMLUPINAR ÜNİ. TIP
ESRA İNCİ KOCAELİ ÜNİ. TIP
ORHAN KOLUKIRIK OSMANGAZİ ÜNİ. TIP
ABDULLAH GÜLER OSMANGAZİ ÜNİ. TIP
SERHAT ERDOĞAN GAZİANTEP ÜNİ. TIP
BORA BALTACI TÜRK HAVA KURUMU ÜNİ. İNG. PİLOTAJ
ÖZGE ÖZDEN GAZİ ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
ELİF MUTLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ
MELİKE AYAZ KOÇ ÜNİ. GÖRSEL SANATLAR
MUHAMMET ENES EKİN BOĞAZİÇİ ÜNİ. TARİH
ESRA SERÇE ODTÜ MİMARLIK
FATIMA GÜLŞEN ÖZKAN ODTÜ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
TALHA ENES GÖRÜR ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
BAKİCAN AYNA ODTÜ İKTİSAT
SENA DEDEMEN ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
DUYGU ERTEN ODTÜ GIDA MÜH.
ESRA ONARICI ANADOLU ÜNİ. DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ
SEHER ÇELİK ANADOLU ÜNİ. DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ
MUTLU ÖZENBOY İTÜ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
ABDURRAHMAN ÇETİN MARMARA ÜNİ. HUKUK
OĞUZHAN ÖZEROL DOKUZ EYLÜL ÜNİ. HUKUK
AYŞE KARAHÖYÜK SELÇUK ÜNİ. HUKUK
MUHAMMED FARUK PAKSOY KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
GAMZE SARIGÜL AFYON KOCATEPE ÜNİ. HUKUK
BEYZANUR KATAR ŞEHİR ÜNİ. HUKUK
MERYEM ŞİMŞEK ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. PSİKOLOJİ
ELİF NUR ÖNGEL ŞEHİR ÜNİ. HUKUK
METİN ELTAŞ CUMHURİYET ÜNİ. PSİKOLOJİ
BEYZANUR TOPAL İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİ. PSİKOLOJİ
MELİS BAHAR ANKARA ÜNİ. MALİYE
ÖZNUR DEMİROK ANKARA ÜNİ. RUS DİLİ VE EDEBİYATI
ATAKAN YEYEN HACETTEPE ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
MUHAMMET ALİ ÇINAR HACETTEPE ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
NURİ YILDIZ MARMARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
ZÜLEYHA EKER ANADOLU ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
SÜEDA UÇKUN KOCAELİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
SAİD SAYAT BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
BURAK KARAKUZU ANADOLU ÜNİ. MİMARLIK
HAVVANUR EROĞLU OSMANGAZİ ÜNİ. MİMARLIK
NURCAN KASIM ANADOLU ÜNİ. İÇ MİMARLIK
BETÜL TEKİN ANADOLU ÜNİ. ENDÜSTRİYEL TASARIM
MELİH AKGÜN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MAKİNE MÜH.
NİDA AYBAR İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ GIDA MÜH.
AYŞENUR USLU İSTANBUL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
EKİN BİRDAL DOKUZ EYLÜL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
EZGİ YILMAZ ANADOLU ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
MEHMET ATAKAN KALKAR ANADOLU ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
İREM SAH ANADOLU ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
KADİR CANER ÇINAR OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
FURKAN MERT ŞENTÖREGİL OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTROİK MÜH.
FURKAN BÜDÜŞ OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MURAT KAKACAK ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MERT OKÇU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
SELİM KAVŞUK OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
SENA ÇEKEN OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
ABDULLAH NİĞDELİOĞLU OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
ÜMİTCAN ÇEKİN SAKARYA ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
ENES ANDAÇ ÜNAL İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
SİMGE SELLİ ANADOLU ÜNİ. SİNEMA TELEVİZYON
MEDİHA TEKİN ANADOLU ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
İSMAİL CEM BİNGÜLLER TÜRK ALMAN ÜNİ. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SAİD HALİL AKBABA GAZİ ÜNİ. PDR
DİLEK DEMİR OSMANGAZİ ÜNİ. PDR
EMİRHAN MAZLUM OSMANGAZİ ÜNİ. PDR
NURDİDE BİROL ADNAN MENDERES ÜNİ. PDR
MERVE ÖZTÜRK KOCAELİ ÜNİ. SOSYAL HİZMETLER
ŞÜKRİYE ERAL ŞİFA ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
ONUR YILDIRIM İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
CEYLAN YEŞİL AFYON KOCATEPE ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
NURŞEN GÜLCEMAL ANKARA ÜNİ. VETERİNERLİK
RAHŞAN ERGENBAŞ HACETTEPE ÜNİ. HEMŞİRELİK
BEYHAN KARAGÖZ GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
MUSTAFA EROL GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
GİZEM GÜR SELÇUK ÜNİ. HEMŞİRELİK
MELİKE DEMİRDELEN BÜLENT ECEVİT ÜNİ. HEMŞİRELİK
NEŞMİYE ÇARBOĞA SAKARYA ÜNİ. HEMŞİRELİK
GİZEM ER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. HEMŞİRELİK
BARIŞ DEMİRYARAR MELİKŞAH ÜNİ. HEMŞİRELİK
DİLAN TOPRAK OSMANGAZİ ÜNİ. EBELİK
FATMA KILINÇ OSMANGAZİ ÜNİ. EBELİK
ELİF ERDAĞ DUMLUPINAR ÜNİ. EBELİK
AYTUĞ SEZER HACETTEPE ÜNİ. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
EBRU BAYDUR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.
EMİNE NUR AĞAR SİNOP ÜNİ. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.
ALİ HAN AKAR OSMANGAZİ ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞR.
FEYZA NUR ÖZDEMİR DUMLUPINAR ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞR.
OĞUZ EROL DUMLUPINAR ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞR.
AYŞENUR ALHAN AHİ EVRAN ÜNİ. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF KANMAZ ANADOLU ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
ELİF TETİK MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
ÖMER FARUK ERSOY AFYON KOCATEPE ÜNİ. SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
SEMİH OVAZ DÜZCE ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
EMRE KUMLAR DÜZCE ÜNİ. İMALAT MÜH.
OĞUZHAN KORKMAZ ANKARA ÜNİ. METALURJİ MÜH.
YAREN YILMAZ MARMARA ÜNİ. METALURJİ MÜH.
CELİL UÇAR BURSA TEKNİK ÜNİ. METALURJİ MÜH.
SERKAN ÇELİK SAKARYA ÜNİ. MALZEME VE METALURJİ MÜH.
FATİH KAHRAMAN SAKARYA ÜNİ. MALZEME VE METALURJİ MÜH.
MUSTAFA KUTLU OSMANGAZİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
FURKAN KÜRŞAD USUL FIRAT ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
SERCAN AĞALAR OSMANGAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
MELİH BERKAY DOĞAN GAZİANTEP ÜNİ. MAKİNE MÜH.
TALHA DURAK DUMLUPINAR ÜNİ. MAKİNE MÜH.
ENES ASLAN DUMLUPINAR MÜH. MAKİNE MÜH.
BERNA KELEŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. KİMYA MÜH.
RAİF NACİ UYGUN BÜLENT ECEVİT ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
BAYRAM ÖZKAN SELÇUK ÜNİ. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ZAHİD ENES GÜREŞ AFYON KOCATEPE ÜNİ. JEOLOJİ MÜH.
VESİLE BALOĞLU FIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.
İBRAHİM KARA ANKARA ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
SULTAN ÇOKER EGE ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
ALİ KAYMAZ ULUDAĞ ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
FATİH ADA ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
ONUR ALP GENÇ OSMANGAZİ ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
BURAK BAYKAL AYDIN MENDERES ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
MAHMUT EREN ERCAN ATILIM MÜH. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLT.
ALPER BASRİ AKIN ÖZYEĞİN ÜNİ. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLT.
MUSTAFA FURKAN AKYÜZ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. SİVİL HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
ERKAM GÖKALP NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. SİVİL HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
BERNA BOZKURT ERCİYES ÜNİ. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLT.
MÜCAHİT KARAYEL AKDENİZ ÜNİ. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLT.
İLAYDA TUNCA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. İNG. MATEMATİK
ONUR GÖKYAKA OSMANGAZİ ÜNİ. MATEMATİK BİLGİSAYAR
İCLAL ÇINAR GİRESUN ÜNİ. İSLAMİ İLİMLER
FEYZANUR YALDIZ ANADOLU ÜNİ. İLAHİYAT
TUĞBA KARTALER OSMANGAZİ ÜNİ. İLAHİYAT
ESRANUR SÜMBÜL OSMANGAZİ ÜNİ. İLAHİYAT
YASİN ASLAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. İLAHİYAT
BİLAL TIRAŞÇI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ. İLAHİYAT
EYMEN ESER ONSEKİZ MART ÜNİ. SOSYOLOJİ
ŞEYMA PAKİZE BAŞKAYA BALIKESİR ÜNİ. SOSYOLOJİ
YASEMİN KOÇAK EGE ÜNİ. FELSEFE
DUYGU GÜNAYDIN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ. FELSEFE
ZEYNEP ARDIÇ ANADOLU ÜNİ. EDEBİYAT
TUĞBA YILMAZ OSMANGAZİ ÜNİ. EDEBİYAT
BERNA KULA OSMANGAZİ ÜNİ. EDEBİYAT
SUEDA ÜZMEZ ANADOLU ÜNİ. EDEBİYAT
GAMZE BİÇER MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE TÜRK EDB.
AHMET MUHAMMET KESTİ ANADOLU ÜNİ. SANAT TARİHİ
FEYZA KURAL ULUDAĞ ÜNİ. SANAT TARİHİ
ESİN ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİ. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLER
BÜŞRA KUTLU ANADOLU ÜNİ. SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
AHMET SERHAT CAN TOBB İŞLETME
ELİF GÜRKAÇ ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
AYŞENUR ÜNNÜ ANADOLU ÜNİ. İŞLETME
FATMA ÇELİK OSMANGAZİ ÜNİ. İŞLETME
HAKTAN ALİ SIRAM ULUDAĞ ÜNİ. İŞLETME
FERHAT AYDEMİR KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. İŞLETME
ÖZKAN KUMRAL AYDIN MENDERES ÜNİ. İŞLETME
DERYA ŞENEL ANADOLU ÜNİ. MALİYE
ÇAĞLA GÜNEŞ ANADOLU ÜNİ. MALİYE
BURAK ALP ÇAL OSMANGAZİ ÜNİ. MALİYE
BÜNYAMİN AKTAŞ OSMANGAZİ ÜNİ. MALİYE
SERKAN TAYYAR ULUDAĞ ÜNİ. MALİYE
TUBA ÖKSÜZ ANADOLU ÜNİ. İKTİSAT
FURKAN SAVAŞ DUMLUPINAR ÜNİ. EKONOMETRİ
BÜŞRA TOZLUK OSMANGAZİ ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SERKAN GÖKBULUT OSMANGAZİ ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
MERT ÜSTAT MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
EMİNE YAVUZEL MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
GİZEMNUR YEŞİL ADNAN MENDERES ÜNİ. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
ÖZGE NUR ÖZGÜN ANADOLU ÜNİ. BESYO
EMİN MERT ÇINAR EGE ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ALİ ER DOKUZ EYLÜL ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER İNG.
ALPEREN SALİH ÖZELÇE CELAL BAYAR ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GÖKÇE FATMA KIRAÇ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYŞE TUNCA BALIKESİR ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BURÇİN YAMAN DÜZCE ÜNİ. SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK
TARIK TERCAN KADİR HAS ÜNİ. HALKLA İLİŞKİLER
NİSA BELYURT SAKARYA ÜNİ. GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM
GİZEM ATAK ANADOLU ÜNİ. RADYO TV SİNEMA
MUSTAFA NECİP ERSOY ATATÜRK ÜNİ. SİNEMA TELEVİZYON
TUĞÇENUR ŞENTARLA OSMANGAZİ ÜNİ. ATÇILIK VE ANTRENÖRLÜĞÜ
AHMET ALBUZ ANADOLU ÜNİ. MAKİNE
İSMAİL ÇUBUK EGE ÜNİ. MAKİNE-RESİM VE KONSTRÜKSİYON
SAMET DEMİRTAŞ ANADOLU ÜNİ. MAKİNE-RESİM VE KONSTRÜKSİYON
TUGAY ÖZ AFYON KOCATEPE ÜNİ. İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
KERİM KIZILÇAY ANADOLU ÜNİ. ECZANE HİZMETLERİ TEKNİKERLİĞİ
ONUR ÖZÇELİK ANADOLU ÜNİ. ECZANE HİZMETLERİ TEKNİKRLİĞİ
İSMAİL ELDEM AVRASYA ÜNİ. TIBBİ LABORATUVAR
ÖZKAN ÖZER AFYON KOCATEPE ÜNİ. ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
HALİL TÜRKMEN KASTAMONU ÜNİ. İŞ MAKİNELERİ BAKIM ONARIM
ŞULE EFİLTİ ADNAN MENDERES ÜNİ. GIDA KALİTE KONTROLLERİ VE ANALİZLERİ
TAHA DALGIÇ ULUDAĞ ÜNİ. DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
NUMAN DURAKLAR DUMLUPINAR ÜNİ. LOJİSTİK
SERHAT ÇALI AKDENİZ ÜNİ. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
SELİN ARSLAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
BURAK İPEK UŞAK ÜNİ. ADALET
SAMET CAN AKSİ ANADOLU ÜNİ. ADALET
ERKAM CANARSLAN SAKARYA ÜNİ. DIŞ TİCARET
ERTUĞRUL KOCASU DUMLUPINAR ÜNİ. PAZARLAMA
AYŞE BEGÜM ILIKCAN ANADOLU ÜNİ. HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
EMRAH ERDİNÇ ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
ÖZGÜR ÖZER ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
EMRE AYVA ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
SERHAN ADA ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
FURKAN ÇELİK ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
ÖMER KUŞCU ANADOLU ÜNİ. RAYLI SİSTEM
ŞEVVAL DEMİRCİ ANKARA ÜNİ. ODYOMETRİ
FADİME GÜLSEVER AKSOY İSTANBUL AYDIN ÜNİ. ODYOMETRİ
TARIK ÖNER CUMHURİYET ÜNİ. ODYOMETRİ
SALİH ESEN OSMANGAZİ ÜNİ. İLK VE ACİL YARDIM

Öğrencimizin
yüzü hep gülsün

SOSYAL

MEDYA'DA

TAKİP ET!

Yukarı Söğütönü Mahallesi, Bursa Eskişehir Yolu No:746, 26200 Tepebaşı/Eskişehir

0222 231 54 54 - 0 222 230 09 76 (Fax)

info@mykolejonder.com